סט מצעים

כל אחד מאיתנו זקוק למצעים למיטה הזוגית או מיטת היחיד שלו ושל שאר בני המשפחה. בחירת הסט מושתתת על פרמטרים רבים וכולם מסתכמים בתוצאה אחת המשלבת פונקציונאליות, איכות ונוחות. מאמר זה יגולל בפני הקוראים מהם הפרמטרים החשובים ביותר בעת בחירת סט מצעים.

מהו סט מצעים?

אם בעבר, רוב האנשים קנו סדין בנפרד, ציפה בנפרד וציפית, כיום הרוב מעדיף לרכוש סט מצעים. חשוב לקחת בחשבון כי יש סוגים שונים של סטים וכל אחד צריך להקפיד ולשים לב כי הסט כולל אמנם את כל הדברים להם הוא זקוק.

יש אנשים אשר מעדיפים לקנות סט אשר כולל סדין ושתי ציפיות, כאלו אשר מעוניין בסדין וציפה ואחרים אשר מעוניינים בסט אשר כולל את כל "ההלבשה התחתונה" של המיטה, דהיינו, גם ציפה, ציפיות, סדין ופעמים גם שמיכה. היתרון של הזמנת סט בהשוואה להזמנת פריטים בודדים בא לידי ביטוי בשני דברים:

  1. מחיר- העלות של סט מצעים לעיתים זול יותר מאשר קנייה של כל פריט בנפרד.
  2. תאימות- כל הדברים בסט תואמים אחד לשני מבחינת צבעים וסגנון עיצוב, כך שאין צורך להתחיל ולחפש סדינים וציפיות תואמות במספר חנויות.

 בחירת מצעים- פרמטרים חשובים

  1. תקציב- מהו התקציב אותו מייעדים לרכישת הסט.
  2. סוג- מהו הרכב הסט בו מעוניינים. יש לקחת בחשבון כי יש סטים המתאימים למיטת יחיד, כאלו המתאימים למיטות נוער (מיטה וחצי) וסטים המתאימים למזרנים זוגיים.
  3. סגנון- חשוב להחליט מראש מהו העיצוב בו מעוניינים.
  4. בדיקת איכות- יש לוודא כי קונים סט המורכבים מאחוזים גבוהים של כותנה. דהיינו, סט איכותי.
  5. חברה ידועה- בחירת חברת מצעים ידועה תעניק לכם את יתרון הידיעה כי מדובר על מוצרים איכותיים וכי יש כתובת אליה ניתן לפנות לגבי כל בעיה עם המוצרים.
  6. אחריות- תמיד יש לוודא כי אחריות בעבור כל סט מצעים אותו קונים.

באתר גורסיה טקסטיל ובחנויות שלנו ברמת גן ובגבעתיים תוכלו להתרשם ממגוון של מצעים יפים ואיכותיים, לכל בית ולכל גיל.

מצעים למיטת תינוק, מצעים לילדים לנוער וכמובן גם לחדריש שינה של מבוגרים.

לפרטים התקשרו ובואו לאחד הסניפים שלנו:

רמת גן 03-6703974 גבעתיים 03-7314980

שלכם צוות גורסיה טקסטיל