מצעים למיטה

 

רבים סבורים כי לא צריך להיות חכם גדול על מנת לבחור מצעים למיטה, אך כאשר הם מגיעים אל החנות ומגלים את ההיצע הבלתי נדלה, הם לרוב משנים את דעתם במהרה ומצטערים על כך שלא קיבלו מספר החלטות חשובות טרם ההגעה אל החנות.

מצעים למיטה- תקציב וסוג המצעים

חשוב לקחת בחשבון כי אחת ההחלטות החשובות ביותר אותן תקבלו יהיה התאמת מצעים למיטה לקהל יעד מסוים ולמטרה מסוימת. כלומר, יש הבדל בין בחירת מצעים למיטה של תינוק לבין בחירה של מצעים לחדר שינה, לחדרי אורחים או לחדריהם של בני נוער וילדים בגילאי הגן. לכן, חשוב להגיע להכרעה לגבי שלושת הדברים הבאים טרם רכישת המצעים:

חומרי גלם- חשוב לקחת בחשבון כי עורם של התינוקות רגיש מאוד ולכן חשוב לבחור בסדינים וציפיות אשר נושמים ואלו אשר עשויים מאה אחוזי כותנה. בנוסף חשוב מאוד לוודא כי אין צבעי בד רעילים או כל חומר בעייתי במצעים, דבר אשר יכול לגרום לתינוק אלרגיות ובעיות נשימה.

תקציב- חשוב להגיע להחלטה מה התקציב אותו מייעדים לרכישה של מצעים למיטה. יש לקחת בחשבון כי פעמים רבות עדיף לקנות מצעים למיטה של חברה מובילה ובעלת מוניטין שהמוצרים שלה במעט יקרים יותר מאשר מוצרים של חברות עלומות וזאת משום שמצעים המיוצרים על ידי חברות מוכרות מגיעים עם אחריות ועשויים בדרך כלל באיכות גבוהה מאוד.

סגנון- דבר חשוב נוסף בעת בחירת מצעים הוא ההחלטה על סגנון העיצוב הרצוי. יש אנשים אשר אוהבים מצעים בצבעים סולידיים קלאסיים, כמו למשל שחור, לבן, קרם שמנת ואפור ואילו אחרים אוהבים את הצבעים הססגוניים יותר. בנוסף, יש חדרים כמו חדרי שינה שלהם מתאים סגנון סולידי נקי או דגם בעל קווים ישרים וזאת אל מול חדרי הילדים בהם חגיגת הצבעים שלטת וכן דמויות שונות מאגדות וסדרות טלביזיה.

באתר גורסיה טקסטיל ובחנויות שלנו ברמת גן ובגבעתיים תוכלו להתרשם ממגוון של מצעים יפים ואיכותיים, לכל בית ולכל גיל.

מצעים למיטת תינוק, מצעים לילדים לנוער וכמובן גם לחדריש שינה של מבוגרים.

לפרטים התקשרו ובואו לאחד הסניפים שלנו:

רמת גן 03-6703974 גבעתיים

03-7314980

שלכם צוות גורסיה טקסטיל