מצעים זוגי

 

 אילו סוגי מצעים תוכלו למצוא אצלנו באתר?

 

אם בעבר, אנשים קנו סטים של מצעים זוגיים ללא אבחנה באשר לאיכות, למידה המתאימה ולסגנון וזאת מאותה סיבה פשוטה, כי היצע הסטים היה מצומצם ביותר הן מבחינת דגמים והן מבחינת צבעים, כיום המצב שונה וכל אחד יכול לבחור את אותו סט מצעים זוגי עליו תמיד חלם.

סט מצעים זוגי- מה הוא כולל

 

סט מצעים זוגי כולל את הדברים הבאים:
סדין- חשוב לקחת בחשבון כי לא כל סדין מתאים לגודלו של המזרון במיוחד בתקופה בה מוצעים מזרנים זוגיים בסדרי גודל שאינם תמיד סטנדרטיים. כאן חשוב מאוד לברר מהי המידה של הסדינים ולבדוק האם הסדינים אכן יספיקו או שמא קנייה שלהם תהיה טעות, שכן תצטרכו להתמודד עכל הזמן עם סדין אשר בורח.
ציפה לשמיכה- גם כאן חשוב מאוד לוודא כי מידת הציפה מתאימה לשמיכה. פעמים רבות סט מצעים זוגי כפול מגיע עם 2 ציפות, כאשר כל אחת מהן מיועדת לשמיכת יחיד ולא לשמיכה זוגית כפי שהרבה זוגות מצפים, לכן חשוב לשים לב לכל הפרטים טרם הקנייה.
2 ציפיות לכריות- רוב הציפיות הן בגדול סטנדרטי ומתאימות לסוגים שונים של כריות.
פעמים ניתן להזמין סט מצעים זוגי כפול, דהיינו סט אשר כולל סדין במידה של מטר שישים על שני מטרים, שתי ציפיות לכריות וכן שתי ציפות לשמיכות יחיד וזאת למרות שמדובר על סט זוגי.

 

סט זוגי- נקודות חשובות

חומר גלם- ככל שסט המצעים הזוגי יהיה עשוי מאחוזים גבוהים יותר של כותנה, כך יהיה לכם יותר נעים והסט ייחשב ליותר איכותי. אנו מציעים מצעי כותנה 100% , מצעי שאטן, ומצעי 50/50% כותנה ופוליאסטר

איכות- ההמלצה היא תמיד לקנות את הסט מחברה מוכרת אשר מוכנה לספק אחריות על מוצריה.

תקציב- פעמים משתלם לשלם קצת יותר על מנת לזכות במצעים זוגיים נוחים ואיכותיים.

באתר גורסיה טקסטיל ובחנויות שלנו ברמת גן ובגבעתיים תוכלו להתרשם ממגוון של מצעים יפים ואיכותיים, לכל בית ולכל גיל.

מצעים למיטת תינוק, מצעים לילדים לנוער וכמובן גם לחדריש שינה של מבוגרים.

לפרטים התקשרו ובואו לאחד הסניפים שלנו:

רמת גן 03-6703974 גבעתיים 03-7314980

שלכם צוות גורסיה טקסטיל